Beni Hatırla

 

 

 

 

 

 

NEDEN VORDERMANN 

Teknopap Teknik Kağıt Materyal İletişim Ve Dış Ticaret Limited Şirketi ünvanı altında kendi adına tescil edilmiş olan Vorderman marka Hava,Yağ ve Yakıt filtre kağıtları olmak üzere özel olarak imal edilmektedir.İmalat anında ve sonrası için kesin prensipler ilke olarak alınmıştır. Bu ilkeler:

1)KALİTE: Kalite Vordermann filtre kağıtlarının en önemli özelliğidir. İmalatta dünyanın en kaliteli %100 ağaç selülozü kullanılmaktadır. 650 Litre/m2.s geçirgenliğe kadar İsveç selülozü ve daha üst geçirgenlikler için Amerika menşei li uzun liftli %100 selülozü kullanılmaktadır.Kullanılan reçineler ve diğer yardımcı maddeler yine dünyanın en üst düzey imalatçılarından temin edilmekte ve yüksek teknoloji ile modern tesislerde imal edilmektedir.

2) FİYAT: Bir imalatçı için en önemli kavram kalitedir. Ancak kaliteli bir hammaddeyi kullanarak amansız rekabet ortamında ekonomik bir satış fiyatı yakalamak mecburiyetindendir

Vorderman filtre kağıtları en iyi hammadde ve tesislerde üretilip dünyanın en kaliteli filtre kağıtları grubuna girerken, en ekonomik kağıtlar arasına da girmiştir. Bunun sırrı Teknopap'ın en iyi hammaddeyi, teknolojiyi ve ucuz enerjiyi , toplu imalat  ve nakliye giderlerini bulup büyük miktarlarda imalat yaptırmasıdır.  Vordermann dünyadaki ve bilhassa Avrupa menşei li eş değer filtre kağıtlarına göre %30-40 oranında devamlı olarak ucuzdur. Vordermann filtre kağıtları tüm norm ve standartlara uygundur.

3)SÜREKLİLİK: Bir imalatçı için diğer bir önemli  hususta sürekliliktir. İhtiyaç duyulan bir filtre kağıdının gerektiğinde hemen bulunması, daha da önemlisi istenilen standart teknik özellik ve renge uygun olması çok önemlidir. Teknopap müşterilerinin hangi kağıdı hangi sürede ne kadar kullandığını istatistikler ve ikili ilişkiler yoluyla tespit etmekte, İmalat ve stok mevcudiyetini ona göre planlamaktadır. Müşterilerinden sipariş gelsin veya gelmesin her türlü ani taleplere kendisini hazırlıklı tutmaktadır.

4)ÖDEME: Ülkemizin iç piyasa şartlarında kalite, fiyat, süreklilik üçgeninin yanı sıra vadeli ödeme de vazgeçilmez unsurlar arasına girmiştir. Şirketimiz kendine verilen güvencelere paralel olarak günün şartlarına göre ödeme kolaylıkları sağlamaktadır. Bu güvence ve kolaylıklar özel görüşmelerle tayin edilmektedir.

5) SERBEST BÖLGE FALİYETLERİ: Teknopap Ltd. Şti. 2012 Senesi Mart ayından itibaren Gebze antreposu gümrük serbest bölgesinde sürekli olarak belirli kağıtları stokta tutmaya başlamıştır. Zira Teknopap Türkiye'ye komşu ülkelere ve bazı Avrupa ülkelerine de transit ihracat yapmaktadır. Bunun yanı sıra ihracat bağlantılı imalatlar için stok bulundurmaktadır.

6) HER MİKTAR HEMEN TESLİM: İç piyasa için her ne kadar millileştirilmiş kağıdımız mevcut olsa bile, transit ticaret veya çok acil iç talepleri karşılamak üzere serbest bölge antrepolarımızda konteynır bazında teslimatlarımız 2-3 günlük sürelere indirilmiştir.

 

 

 

0 Comments   View Post